استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل تهران ( مطمئن + تمیز✔ )

تمیزی و نظافت خانه خود را به گروه آچارتمان بسپارید
درخواست تلفنی:
02144831500
02144831700

کارگر خانم برای نظافت منزل تهران می‌تواند در زمان و انرژی شما برای داشتن یک منزل تمیز و مرتب صرفه جویی کند. موسسه‌های معتبر خدمات رسان در این زمینه دارای نظافتچی خانم آماده به کار برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان هستند. آنها پروسه تمیز کردن منزل شما را به گونه ای انجام می دهند که گویا در منزل خود به نظافت می‌پردازند. کیفیت ارائه خدمات، داشتن پرسنل آموزش دیده، ارائه خدمات متعهدانه و … از جمله موارد حائز اهمیت برای مشتریان در این مورد محسوب می‌شوند.

 ویژگی‌های مهم نظافتچی خانم تهران

چه ویژگی هایی باعث می شوند که استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل ترجیح داده شود؟ استخدام نظافتچی خانم برابر با انجام تمیزکاری منزل با صبر و حوصله بیشتر و به صورت ماهرانه‌تر است. قطعا تا به حال در منزل شما نیز این اتفاق افتاده است که پدر یا برادرتان یکی از امورات مربوط به تمیزکاری منزل را انجام دهند.

در این شرایط حتی در مورد با سلیقه‌ترین مردان نیز اغلب شاهد نارضایتی مادر از نتیجه نهایی کار هستید. اغلب بانوان حتی گاهی تمام کاری که یک مرد در خانه انجام داده است را مجددا به دست خود انجام می‌دهند.
پس مهم ترین ویژگی نظافتچی منزل خانم را می توان انجام امور خانه داری به سبک و روش مادران در نظر گرفت. آنها به سبب روحیه ظریف خود و دقت و ظرافت بالایی که در انجام امور خانه داری دارند، روح زندگی را به فضای خانه شما باز می گردانند.

در واقع با استخدام کارگر خانم برای نظافت ساختمان خیالتان راحت خواهد بود که تمام نقاط دور از دسترس منزل شما حسابی تمیز شده و جایی فراموش یا دست نخورده باقی نخواهد ماند.

 فعالیت های مهم نظافتچی خانم شامل چه مواردی است؟

همانطور که گفتیم استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل برابر با دقت و سلیقه بالا در انجام امور نظافت است. مجموعه‌های معتبر فعال در این زمینه موفق‌تر عمل نموده و درصد بالایی از رضایت مشتریان را کسب می‌کنند. در حالت کلی فعالیت‌های مهم نظافتچی منزل خانم را می توان شامل مواردی به شرح زیر دانست:

— ایجاد فضایی برای تنفس هوای تمیز

نیروی خدماتی می‌تواند با از بین بردن انواع آلودگی‌ها و گرد غبار از منزل و همچنین زدودن انواع حیوانات خانگی و حشرات، مواد حساسیت زای شیمیایی و … محیط منزل شما را به یک فضای دارای هوای تمیز تبدیل کند. در این شرایط هوای تمیز وارد سیستم تنفسی شما و اعضای خانواده‌تان شده و سلامتی تان حفظ می‌گردد.

— به ارمغان آوردن راحتی و آسایش برای شما

برای داشتن خانه‌ای تمیز شما باید زمان زیادی از روز خود را صرف نظافت نمایید. در حالی که با استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل تهران می‌توانید زمان خود را صرف امورات دیگری همچون انجام وظایف شغلی یا تحصیلی، رسیدگی به امور کودک، آموزش و پرورش فرزندان، گذران وقت با همسر و خانواده و استراحت و… کنید. مجموعه‌های معتبر در این زمینه به شما کمک می‌کنند که با خیالی آسوده زمان خود را صرف علایق‌تان نمایید.

— صرفه جویی در هزینه ها

با استخدام نظافتچی خانم شما تمام لوازم و وسایل منزل خود را تمیز و سالم نگه خواهید داشت. تمیز نکردن و عدم رسیدگی به اثاثیه منزل، عمر مفید آنها را کاهش می‌دهد. وسایلی همچون فرش، مبل، کابینت، پرده و … همگی وسایل ارزشمندی هستند که تعمیر یا تعویض آنها هزینه‌های بالای اقتصادی را به همراه دارد. در حالی که شما می‌توانید با استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل از وسایل خود به درستی مراقبت کنید. همچنین تمیز کردن مرتب اثاثیه باعث جلوه ظاهری زیبای آنها و رفع کدری از سطوح نیز می شود.

— تشخیص بهترین شوینده جهت نظافت انواع سطوح و وسایل

نظافتچی خانم حرفه ای کاملا به انواع شوینده‌های مناسب برای نظافت انواع سطوح واقف است. از این رو اشتباهاتی همچون انتخاب شوینده مناسب برای تمیز کردن سطوحی چون کابینت ها، کفپوش و دیوارها و … را نمی‌کند. شما خود ممکن است به دلیل عدم داشتن مهارت در این زمینه با انتخاب شوینده‌های نامناسب به سطوح و لوازم منزل خود آسیب بزنید.

نظافت راه پله غرب تهران

نظافتچی منزل خانم تهران

اطلاعات تماس شعبات مختلف

02144831700

02144831500

فرم درخواست آنلاین

نحوه درخواست خدمات از آچارتمان

برای ثبت درخواست خدمات در آچارتمان کافیست سه مرحله زیر را انجام دهید:

درخواست تلفنی:
02144831500
02144831700

عوامل مهم در تعیین هزینه استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل

در تعیین قیمت می‌توان عواملی از جمله وسعت کار نظافت، تعداد وظایف محوله، وضعیت و شرایط منزل، تعداد ساعت کار و … را تاثیرگذار دانست. به عنوان مثال اگر شما علاوه بر تمیز کردن کف و اثاثیه منزل خواهان شستن و نظافت دیوارها نیز باشید بایستی هزینه بیشتری را بپردازید. موسسه‌های معتبر خدمات رسان در این زمینه هزینه‌های خود را مطابق با تعرفه تعیین می‌کنند.

در حالت کلی عوامل تاثیرگذار بر قیمت را می‌توان شامل موارد زیر دانست:

  • زمان لازم برای انجام نظافت
  • متراژ منزل
  • تعداد اتاق ها
  • تعداد و وضعیت سرویس بهداشتی و حمام
  • وارد اضافی همچون شستن دیوارها، پنجره ها، پرده، نظافت راه پله و …
  • ساعات کار

مهارت های مورد نیاز نظافتچی خانم منزل 

در حالت کلی با توجه به آنچه که در بالا گفته شد می‌توان مهمترین مهارت مورد نیاز نظافتچی منزل خانم را داشتن دقت بالای در انجام امور تمیز کاری در نظر گرفت. کارگران ماهر در این زمینه سرعت عمل بالایی نیز دارند. آنها می‌توانند بخش‌های زیادی از منزل را در زمان کوتاه تر و با کیفیت بالاتر تمیز کنند. آموزش‌های لازم در این زمینه شامل شناخت انواع شوینده‌ها برای تمیزکاری بخش‌های مختلف منزل و انواع اثاثیه می‌شود. همچنین آشنایی با جدیدترین ابزارها و متدهای نظافت می‌تواند کیفیت بهتر کار را رقم بزند.

استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل تهران

کارگر خانم برای نظافت منزل تهران می‌تواند فرشته نجاتی برای رهایی شما از گرد و غبار و آلاینده های مختلف منزل باشد. برخی افراد کارگر خانم را در اغلب روزهای هفته جهت تمیزکاری منزل استخدام می‌کنند. اما اغلب آنها به خصوص خانم‌های شاغلی که در طول هفته بیرون از خانه هستند، روزهای پایان هفته را زمان مناسبی برای تمیزکاری می‌دانند. این بانوان از آنجایی که تنها هر هفته یا هر دو هفته اقدام به نظافت منزل می‌کنند، جهت تسهیل کار خود حتما به یک کمکی نیاز دارند. در برخی موارد بانوان در تمیز کردن برخی بخش‌های منزل همچون اتاق کار یا جاهای حساس دیگر به نیروی خدماتی جهت انجام تمیزکاری مطابق با خواست خود کمک می‌کنند. در حالی که برخی دیگر تمام وظایف نظافت را به کارگر استخدام شده می‌سپارند.

استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل تهران علاوه بر تمیزی فضای خانه، حس آرامش قابل توجهی را برای شما و اعضای خانواده تان به ارمغان خواهد آورد. قطعا شما به دنبال بهترین و ماهرترین کارگران برای سپردن پروسه تمیزکاری منزل خود هستید. این موضوع خیال شما را از بابت نظافت اصولی و عدم آسیب به لوازم و وسایل منزل راحت می‌کند.

در مورد اغلب خانه های ویلایی، ویلاها، آپارتمان های دارای متراژ بالا، خانه های دوبلکس و … بیشتر افراد جهت نظافت در مدت زمان کوتاه به دو یا چند کارگر خانم نیاز پیدا می‌کنند. این موضوع سرعت کار را بالا برده و حتی یک خانه بزرگ ویلایی در عرض چند ساعت به طور کامل نظافت می‌شود. برخی افراد نیز ترجیح می‌دهند که یک کارگر خانم برای نظافت منزل تهران را استخدام کنند و نظافت منزل آنها در ساعات بیشتر و حتی در بیش از یک روز انجام شود. ترجیحات شما برای تمام موسسات معتبر خدمات رسان در این زمینه مهم ترین اولویت است.

سوالات متداول

اصل تمامی مدارک احراز هویت شخصی و همچنین اقامتی پرسنل پیش از استخدام از آنها به همراه سفته گرفته می شود. و پرسنل پس از تست یک هفته ای به مراکز خدماتی اعزام می شوند.

در صورت نارضایتی از خدمات تا یک ساعت پس ز شروع کار شما می توانید رزرو خود را بدون هزینه لغو کنید.

  • نظافت و گردگیری آشپزخانه
  • نظافت و گردگیری تمامی اتاق ها
  • تمیز کردن سرویس بهداشتی
به بالا بروید