مربی کودک در منزل ( استخدام پرستار کودک در منزل تهران )

استخدام بهترین پرسنل مربی کودک و پرستار نوزاد در منزل از آچارتمان
درخواست تلفنی:
02144831500
02144831700
مربی کودک در منزل

استخدام مربی کودک در منزل تهران

نگهداری از فرزندان و آموزش دادن به آنها برای تمام والدین لذتبخش است اما همه والدین حق دارند پس از تولد کودکانش نیز زمانی را برای خود در نظر بگیرند. وظایف نگهداری از کودک، کارهای منزل در بعضی والدین مشغله های فکری محل کار و گاهی فرزندهای دیگر اجازه لذت بردن از نقش والد را از ما می گیرند و در اکثر مواقع تاثیرات نامناسبی را بر روی رفتار با کودکانمان می گذارند. در بعضی از خانواده ها کودکان بیماری وجود دارند که حتی بیشتر نیاز به توجه و مراقبت دارند. و همه به خوبی می دانیم که دوران کودکی که دوران رشد است چقدر در شکل گیری خصوصیات و شخصیت کودکانمان تاثیرگذار است.

در اینجور مواقع بهتر است از یک شخص ثالث در برداشتن بخشی از این وظایف از روی دوش خود کمک بگیرید. بهترین کمک برای شما می تواند استفاده از مربی کودک در منزل می باشد که به صورت تخصصی آموزش دیده اند چگونه از کودک شما به بهترین شکل مراقبت کنند.

انواع خدمات پرستار و  مربی خصوصی کودک در منزل 

این نوع خدمات پرستار در منزل در چهار دسته ی ذیل تقسیم بندی می شوند:

  • مادریار 

مادران که به تازگی فرزندی دارند و برای پشت سر گذاشتن دوران پس از زایمان و یا کمک برای نگهداری از فرزندان دیگر نیاز به پرستار دارند.

  • کودکیار

کودکانی که والدین آنها شاغل هستند و هنوز نمی توانند به تنهایی نیازهای خود را برطرف کنند. این خدمات شامل کودکان سالم یا کودکانی که بیمار هستند نیز می شود.

  • مربی کودک

این دسته از پرستاران عموما برای آموزش دادن در خانه به کودکان استخدام می شوند آموزش هایی مانند کمک های درسی، آموزش رنگ آمیزی، زبان و مهارت های دیگر.

  • روانشناس کودک 

والدینی که نگران نحوه رشد و شخصیت کودکانشان هستند از روانشناسان کودک در منزل استفاده می کنند.

 هر کدام ویژگی ها و وظایف مخصوص به خود را دارند که با توجه به نیاز شما و نوع قرارداد می تواند موارد مختلفی را شامل شود.

پرستار کودک در منزل تهران شامل چیست؟

انواع مربیان با توجه به وظایف و نوع خدمتی که در قرار داد نوشته شده و قرار است ارائه دهند وظایف مختلفی را دارند که بخشی از انها شامل موارد زیر می باشد :

قرار داد یک مربی کودک در خانه می تواند به صورت پرستار شبانه روزی یا روزانه باشد.

بر طبق این قرار داد بخشی از کارهای منزل شامل تغذیه مناسب کودکان، دادن به موقع غذاها، میان وعده ها و دادن داروها در کودکان بیمار بر عهده پرستاران می باشد.

نگهداری تخصصی از بچه های اوتیسم و کودکان دارای بیماری های دیگر که شرایط خاص و مراقبت متفاوتی را نیاز دارند.

انجام فعالیت های آموزشی مانند کمک به آموزش بهتر دروس و مهارت هایی مانند نقاشی و یادگیری زبان را نیز بر عهده پرستاران می باشد.

مربی خصوصی کودک در منزل
مربی کودک در خانه
مربی خصوصی کودک در خانه
مربی خصوصی کودک در منزل

پرستار نوزاد و مربی کودک در خانه

اطلاعات تماس شعبات شرکت جهت استخدام مربی کودک در منزل تهران

02144831700

02144831500

فرم درخواست آنلاین مربی مهد کودک در منزل

نحوه درخواست خدمات از آچارتمان

برای ثبت درخواست خدمات در آچارتمان کافیست سه مرحله زیر را انجام دهید:

درخواست تلفنی:
02144831500
02144831700

بهتر است از مهد کودک استفاده کنیم یا پرستار کودک در منزل استخدام کنیم؟

پاسخ این سوال بسیار بستگی به نیازهای شما از یک پرستار و حساسیت شما به فرزندتان دارد. اگر از پرستار کودک در منزل تهران استفاده میکنید آرامش خاطر بیشتری را به دلیل حضور فرزندتان در منزل دارید  و همینطور مطمئن هستید که پرستار در طول نبود شما به طور دائم مراقبت از او مراقبت می کند. 

تعرفه مربی خصوصی کودک در منزل چقدر است؟ 

تعرفه خدمات پرستار کودک در منزل کاملا بستگی به نوع قرار داد و نوع در خواست شما برای پرستار دارد. فعالیت هایی که یک پرستار به عنوان مادریار یا کودکیار انجام می دهد بسیار با یکدیگر متفاوت هستند. از طرفی سن کودک و نیازهای او نیز عامل مهمی برای تعیین هزینه می باشد. 

مهارت مورد نیاز مربی کودک در منزل چیست؟

— خانه داری :

به دلیل اینکه پرستاری از کودک در خانه انجام می شود لازم است پرستار کودک اطلاعات مختصری در مورد نحوه خانه داری نیز داشته باشد. مثلا پاک کردن لکه های مختلف، جلوگیری از ایجاد لکه بر روی مبل های خانه، تمیز کردن ظروف کودک، تعویض پوشک، تعویض لباس کودک، استحمام کودک در صورت اجازه دادن والدین و به طور کلی بهداشت کودک و فراهم کردن غذای مورد نیاز او و ترغیب وی برای خوردن غذا و سایر موارد مربوط به خانه داری را باید در حد نیاز بداند.  

— محافظت از کودک :

شخصی که مربی کودک در منزل است باید کودک را مانند فرزند خود بداند و تمام کارهایی که برای مراقبت از فرزند خود انجام می دهد را برای او نیز انجام دهد از جمله مراقبت در هنگام انجام بازی با اسباب بازی ها، توجه به دمای بدن کودک و اوضاع عمومی احوال او تا در صورت بروز مشکل به سرعت بتواند به آن رسیدگی کند. حفظ خونسردی در زمان ایجاد شرایط اضطراری و آمادگی برای بروز اتفاقات مختلف برای کودک جزو مهارت های ضروری برای مربی کودک می باشد.

— شناخت عواطف و احساسات کودک :

کودکان احساسات بسیار لطیفی دارند و ممکن است هر چیز کوچکی مانند از دست دادن اسباب بازی بر روی روحیات او تاثیر بزرگی بگذارد بنابراین شخصی که برای مراقبت و پرستاری از کودک استخدام می شود باید اطلاعات لازم را در مورد برخورد با کودک و احساسات او داشته باشد باید بداند چه نوع بازی هایی مناسب برای کودک و شاد کردن او هستند و بتواند محیط شاد و فعالی را برای کودک فراهم کند تا بتواند از او به خوبی مراقبت کند.

— خصوصیات اخلاقی پرستار :

یکی از مهارت های مهم برای مراقبت از کودک داشتن خصوصیات اخلاقی و روحیه ی کار با کودکان می باشد. مربی خصوصی کودک در منزل باید صبور بوده و در مقابل لجبازی ها و بهانه گیری کودک صبوری کند. همچنین پرستار کودک موظف است تا ناراحتی ها و مشکلات خود را بیرون از فضای ارتباط با کودک نگه دارد. مربی باید مهارت سرگرم کردن کودکان را داشته باشد زیرا هیچ گاه کودکان بیکار نمی مانند و همیشه به دنبال سرگرمی برای خود هستند.

سوالات متداول

تمامی پرستاران آچارتمان پیش از مراجعه به منزل شما و بستن قرارداد رسمی موظف هستند تمام مدارک هویتی و اقامتی خود را همراه با تضمین به شرکت آچارتمان تحویل دهند. تمامی پرستاران مورد بررسی قرار گرفته و بهترین آنها جزو پرسنل آچارتمان شده اند.

این مورد تماما بستگی به خدماتی که پرستار به شما ارائه می دهد و نوع قرار داد شما دارد و یف متفاوتی را در بر می گیرد.

1 دیدگاه دربارهٔ «مربی کودک در منزل»

  1. برای استخدام پرستار کودک تجریش برای منزل هم نیرو میفرستین؟ قرارداد به چه صورت هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالا بروید