پرستار شبانه روزی در منزل ( خدمات پرستاری شبانه روزی تهران )

خدمات پرستار شبانه روزی را به تیم حرفه ای ما بسپارید
درخواست تلفنی:
02144831500
02144831700
پرستار شبانه روزی

خدمات پرستاری شبانه روزی تهران

پدر / مادر عزیزم بیمار هستند و نیاز به پرستار تمام وقت در منزل دارند و من شرایط نگهداری 24 ساعته از آنها را ندارم چه باید بکنم؟ والدینم سالمندانی هستند که توانایی حرکتی ندارند، پوشکی هستند و نیاز به مراقبت 24 ساعته دارند چه کاری باید انجام بدم؟

اگر این دغدغه و سوالات مدام در ذهن شما می چرخد که برای مراقبت از سالمندان عزیزتان که نیاز به پرستار ۲۴ ساعته دارند چه باید بکنید و چگونه از آنها مراقبت کنید؟ چگونه برای آنها پرستار بگیرید؟ باید بگوییم این دغدغه بسیاری از مراجعین شرکت خدمات پرستار در خانه آچارتمان است که درست در وضعیتی مشابه شما ایستاده اند و سوالاتی مشابه را در ذهن دارند.  شرکت خدماتی ما با 15 سال سابقه در زمینه خدمات پرستاری به خوبی آگاه است که چه دغدغه ها و سوالاتی در ذهن شما وجود دارد و توانسته ایم به خوبی به این دغدغه ها پاسخ دهیم.

انواع خدمات پرستار تمام وقت در منزل

وظایف پرستار شبانه روزی سالمند و کودک در منزل 

 • انجام امور روزمره منزل 
 • بررسی شریط کهن سال و کودک
 • کمک به کهن سال برای مصرف دارو به صورت منظم 
 • انجام اقدامات لازم برای جلوگیری از زخم بستر
 • کمک به انجام امور شخصی فرد سالمند در طول روز
 • رسیدگی به درخواست های کارفرما که در قرارداد نوشته شده است 
 • کمک به انجام حرکات ورزشی طبق گفته پزشک
 • انجام کارهای ضروری کودک و نوزاد 

وظایف پرستار تمام وقت بیمار چیست؟ 

 • همراه بیمار در بیمارستان 
 • مراقبت از بیمار در منزل 
 • بررسی مرتب شرایط بیمار 
 • کمک به انجام وظایف شخصی بیمارهایی که توان حرکتی ندارند
 • انجام کارهای منزل در صورت درخواست کارفرما
 • انجام امور منزل 
 • رسیدگی روحی و روانی به بیمار
 • انجام تزریقات در منزل 
پرستار سالمند شبانه روزی
پرستاری از سالمند پوشکی

پرستار تمام وقت در منزل متخصص برای تمامی نیازهای شما

اطلاعات تماس شعبات شرکت برای خدمات پرستاری شبانه روزی در منزل

02144831700

02144831500

فرم درخواست آنلاین پرستار شبانه روزی در تهران

نحوه درخواست خدمات پرستار ۲۴ ساعته در منزل از آچارتمان

برای ثبت درخواست خدمات در آچارتمان کافیست سه مرحله زیر را انجام دهید:

درخواست تلفنی:
02144831500
02144831700

چطور یک پرستار تمام وقت در منزل مطمئن پیدا کنم؟

برای انتخاب یک پرستار شبانه روزی در منزل می توانید به مراکز مختلفی که این خدمات را ارائه می دهند مراجعه کنید اما از آنجائیکه انتخاب یک کسی که در منزل والدین شما قرار بگیرد انتخابی بسیار دشوار است و نیاز است در این مورد کمی محتاط عمل کنید تا بتوانید یک انتخاب مطمئن داشته باشید. در این قسمت چند عامل مهم که لازم است آنها را مورد بررسی قرار دهید برای شما نام برده ایم : 

1 ) داشتن مجوزهای لازم 

شرتی که خدمات پرستار شبانه روزی سالمند و کودک را به صورت 24 ساعته ارائه می دهد باید مجوزهای لازم اینکار را داشته باشد. داشتن مجوزهای قانونی این اتطمینان را به وجود خواهد آورد که میتوانید از مراجع قانونی پیگیری لازم را در مورد نحوه کار این شرکت داشته باشید.

2 )  داشتن رزومه قوی 

البته که حمایت از شرکت های نوپا بسیار با اهمیت است اما در این مورد بهتر است به سراغ شرکت هایی برویم که از سابقه ی کافی در این حوزه برخوردار بوده و بتوانند رزومه ی خوبی از خود به شما نشان دهند. داشتن مشتریان راضی از یک برند نشان دهنده ی کیفیت بالای خدمات شرکت می باشد.

3 ) سیستم بررسی پرسنل

یکی از مهم ترین ارکانی که موجب می شود سطح کیفیت یک شرکت بالا باشد پرسنل آن هستند. پرسنلی که گزینش شده باشند و بدانند در صورتی که نتوانند سطح بالایی از خدمات را ارائه دهند جایی در شرکت ندارند همواره در تلاش هستند تا سطح خدمات خود را در بالاترین حد نگه دارند.

4 ) پشتیبانی از خدمات واقعی

هر خدمتی که ارائه می شود باید دارای پشتیبانی واقعی باشد تا در صورتی که نارضایتی ها خود را اعلام کردید به سرعت پاسخ داده شوند.

تعرفه اعزام پرستار تمام وقت در منزل چگونه تعیین می شود؟

عوامل مختلفی هستند که با توجه به آنها هزینه اعزام نیرو تعیین می شود درست مانند تعرفه مربی کودک در خانه متغییر است. یکی از مهم ترین عوامل خدمات مورد نیاز کارفرما می باشد. مورد بعدی که بر این قیمت تاثیگذار است نوع بیمار و یا نوع سالمند می باشد. هزینه ای که برای پرستار تمام وقتی پرداخت می شود که وظیفه ی نگهداری از سالمند با بیماری های خاص را دارد  و توانایی انجام کارهای شخصی خود را ندارد بیشتر از پرستار شبانه روزی سالخوردگان است که صرفا وظیفه همدم بودن و انجام امور مربوط به منزل را بر عهده دارد. بنابراین برای تعیین هزینه قرار داد یک ساله نیرو حتما نیازهای کارفرما و مورد باید مشخص باشد.

سوالات متداول

برای اینکار می توانید از شرکت آچارتمان استفاده کنید این شرکت خدمات پرستاری بیش از 15 سال است که این خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. مجوزهای لازم را دارد و قراردادی که با شما بسته می شود کاملا قانونی و قابل استناد است. پرسنل این شرکت مورد گزینش قرار می گیرند و بهترین آنها به عنوان پرسنل دائمی در شرکت مشغول به کار می شوند.

 هزینه های پرستار شبانه روزی بستگی به نوع قرار داد شما و خدماتی که لازم است پرستار برای سالمند شما انجام دهد دارد. 

1 دیدگاه دربارهٔ «پرستار شبانه روزی»

 1. سلام وقت بخیر نیروی پرستار شبانه روزی سالمند برای غرب تهران میخواستم امکان ارائه دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالا بروید